Excellent
Rated By guests
9.2
Pensjonat Myka
HotelsCombined

Adres: ul. Starowiejska 25A, 22-400 Zamość Zobacz na mapie
Recepcja: (godz. 13.30 — 21.30) tel. 884 894 111 fax. (84) 627 22 84

Facebook

Konferencje Firmowe

Oferta dla Firm.

Przygotowaliśmy do dyspozycji naszych Klientów trzy klimatyzowane sale konferencyjno – szkoleniow0-balowe.

Sale wyposażone są we wszelki sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkolenia, konferencji lub spotkania firmowego.

Nasze sale w zależności od Państwa potrzeb, mogą być wykorzystane dla grupy od kilkunastu do ponad 500 osób.

Poniżej największa SALA A o powierzchni 350 m. kw. (w zależności od ustawienia, mogąca pomieścić do 500 osób), posiadająca pełne zaciemnienie, bardzo dobrą akustykę, w pełni klimatyzowana bardzo wydajnym systemem, wyposażona w wysokiej jakości nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe (także nagłowne) oraz sprzęt audiowizualny włącznie z projektorem multimedialnym.

sala_A_640

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druga co do wielkości z naszych sal – SALA B o powierzchni 170 m. kw. (w zależności od ustawienia, mogąca pomieścić do 200 osób), posiadająca delikatne zaciemnienie (rolety), bardzo dobrą akustykę, w pełni klimatyzowana bardzo wydajnym systemem, wyposażona w wysokiej jakości nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe (także nagłowne) oraz sprzęt audiowizualny włącznie z projektorem multimedialnym.

konferencja_B_5_640

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzecia co do wielkości z naszych sal – SALA C o powierzchni 55 m. kw. (w zależności od ustawienia, mogąca pomieścić do 50 osób), posiadająca delikatne zaciemnienie (rolety), bardzo dobrą akustykę, w pełni klimatyzowana bardzo wydajnym systemem, wyposażona w wysokiej jakości nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe (także nagłowne) oraz sprzęt audiowizualny włącznie z projektorem multimedialnym.

sala_C_3_640