Excellent
Rated By guests
9.2
Pensjonat Myka
HotelsCombined

Adres: ul. Starowiejska 25A, 22-400 Zamość Zobacz na mapie
Recepcja: (godz. 13.30 — 21.30) tel. 884 894 111 fax. (84) 627 22 84

Facebook


Inne Imprezy Rodzinne

W naszym pensjonacie przygotujemy dla Was praktycznie każdą imprezę rodzinną lub spotkanie ze znajomymi, kolegami z pracy, itp. a dysponując trzema salami o różnej wielkości możemy zorganizować spotkanie tylko dla kilku czy kilkunastu osób aż po imprezy dla kilkudziesięciu czy więcej uczestników. Nasze atuty to kilkunastoletnie doświadczenie, nowy w pełni klimatZrób u nas urodzinyyzowany, nowoczesny obiekt, bardzo chwalona kuchnia oraz atrakcyjne ceny. Poza wyżywieniem możemy zapewnić Państwu oprawę muzyczną, animatorów na imprezy dla dzieci, konkursy z nagrodami, zabawy ruchowe i wiele innych atrakcji, dobierając je do charakteru imprezy.

Polecamy nie tylko organizację imprez dla dzieci, których przygotowaliśmy już kilkanaście, ale także dla dorosłych. Możecie zaprosić do nas kilka czy kilkanaście osób i spędzić miło czas w  sali kameralnej lub przy większej ilości gości  w sali balowo-tanecznej. Każda z nich jest klimatyzowana i posiada profesjonalne nagłośnienie. Na Wasze życzenie nieodpłatnie udostępnimy Wam naszą kolekcję muzyki na każdą okazję, dzięki czemu możecie uniknąć kosztów zespołu czy DJ’a, ale jeśli takie będzie Wasze życzenie to możemy zapewnić Wam także muzykę graną “na żywo”.

Możemy także poza przygotowaniem smacznych potraw i obsługą zaproponować Wam kilka dodatkowych atrakcji, które mogą urozmaicić Waszą uroczystość. Pomysły mogą być bardzo różne, zależnie od tego jak lubicie się bawić i nie muszą być bardzo drogie w realizacji.

Może to być np. karaoke, nauka jakiegoś tańca (kilka łatwych kroków) lub taneczny pokaz, quiz lub kilka gier, zabaw albo konkursów, itp.

Polecamy nasz obiekt, nasze sale i doświadczenie, które jest efektem dwudziestoletniej pracy. A zdobywaliśmy je przy organizacji setek imprez, od tych najmniejszych (dla kilku osób), po duże bale dla setek uczestników i imprezy taneczne na najwyższym poziomie włącznie z Mistrzostwami Polski w Tańcu Towarzyskim.

Z wielką przyjemnością i dokładając wszelkich starań przygotujemy także Waszą uroczystość lub chociażby koleżeńskie spotkanie.