Excellent
Rated By guests
9.2
Pensjonat Myka
HotelsCombined

Adres: ul. Starowiejska 25A, 22-400 Zamość Zobacz na mapie
Recepcja: (godz. 13.30 — 21.30) tel. 884 894 111 fax. (84) 627 22 84

“POKAZOWE WESELE”-TEGO JESZCZE NIE BYŁO !!!

Reklama radiowa

Jeżeli planujecie ślub i organizację wesela w 2013 lub 2014 roku, albo tylko chcecie zapoznać się z naszym nowym obiektem to zapraszamy Was do naszego pensjonatu przy ul. Starowiejskiej 25a w Zamościu (za Hurtownią kosmetyczną GAMA) na “POKAZOWE WESELE”.

Nasz Pensjonat to obiekt wybudowany w 2012r., nowoczesny, w pełni klimatyzowany, z salami różnej wielkości, z których największa o pow. 340 metrów kwadratowych pozwala na organizacje wesela na ponad 220 osób, a przy wykorzystaniu dwóch sal możemy zorganizować przyjęcie nawet na ponad 300 osób. Oferujemy ponadto 28 komfortowych miejsc noclegowych i co bardzo ważne, za cenę porównywalną a nawet mniejszą niż obiekty o znacznie niższym standardzie.

Pomimo iż organizacją wesel zajmujemy się od 10 lat, to jednak nasz pensjonat jest obiektem nowym i dlatego mamy dla Was niecodzienną propozycję. Zapraszamy Was na zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące, pokazowe wesele, w którym Wy będziecie mogli uczestniczyć jako nasi Goście. Poczęstujemy Was weselnymi potrawami, pokażemy jak może wyglądać pierwszy taniec Młodej Pary, będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają stoły dla gości, jak smakują nasze potrawy, sprawdzić naszą obsługę “w akcji”, przekonać się jak działa w naszym obiekcie wentylacja i klimatyzacja, jak tańczy się na naszych olejowanych parkietach, zobaczycie nasze pokoje i ich wyposażenie.
Poczujecie się tak, jak czuliby się Wasi Goście, gdybyście zdecydowali się na organizację przyjęcia w naszym obiekcie. Jeśli nie spełnimy Waszych oczekiwań, to przynajmniej pobawicie się kilka godzin nie ponosząc żadnych kosztów. Czy to możliwe? Tak. Dlatego, że to co robimy chcemy robić jak najlepiej i nawet jeśli nie skorzystacie z naszej oferty, to może chociaż udzielając swoich uwag pozwolicie nam poprawić jakość naszej pracy, tak by Ci, którzy zdecydują się nam powierzyć organizację wesela byli z nas zadowoleni a ich Goście długo i miło wspominali ten piękny dzień.
Jeżeli zainteresowała Was nasza propozycja, zarezerwujcie sobie miejsce w recepcji osobiście lub telefonicznie (884 894 111). Planowaliśmy wstępnie, że takie pokazowe wesele odbędzie się 13 kwietnia (uprzedzając, że ten termin może ulec zmianie). Ostatecznie zapraszamy Was  21 kwietnia 2013 r. (niedziela) w godz. 17.00-20.00.

Jeżeli po tym pokazowym weselu zdecydujecie się na organizację przyjęcia w naszym pensjonacie to gwarantujemy Wam atrakcyjny rabat, którego wysokość będzie uzależniona od wielkości wesela i wybranego terminu. Jeśli się na organizację wesela u nas nie zdecydujecie, to przynajmniej świadomie “wyeliminujecie” nasz obiekt z listy tych, które ewentualnie chcecie wziąć pod uwagę. Pamiętajcie, że będąc Gośćmi na tym pokazowym weselu nic nie możecie stracić a zyskać możecie wiele i mamy nadzieję, że miło spędzicie z nami ten czas. Zapraszamy.