Pensjonat Myka

Umieść nowy wpis w Księdze gości

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 54.234.208.87.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
77 wpisów.
Sylwester z Polska napisał/a 15 lutego 2017 o 08:07:
Świetny obiekt, komfortowe warunki pobytu. Czysto, schludnie, w pełni wyposażony aneks kuchenny pozwala na samodzielne przygotowanie posiłku. Odnośnie kuchni, przydałyby się jeszcze pokrywki do garnków oraz ręczniki papierowe, ale to nie jest jakaś rażąca niedogodność, z którą nie można sobie poradzić. Jestem bardzo zadowolony z pobytu w pensjonacie Myka. To był mój pierwszy i nie ostatni pobyt tutaj. Naprawdę polecam wszystkim niezdecydowanym.
Nauczyciel z Polska napisał/a 1 lutego 2017 o 08:17:
Jedynie może zadbałbym o kilka saszetek herbaty w pokojach. Dobre miejsce dla osób podróżujących służbowo. Dodatkowo dostałem kanapkę w prezencie na podróż - super gest.
Marta z Polska napisał/a 26 stycznia 2017 o 17:21:
Wspaniale i nagle czar prysł! Apartament z aneksem kuchennym to jest strzał w dziesiątkę! Kanapki na drogę (a nie korzystaliśmy ze śniadania) to nowość godna polecenia innym hotelarzom. Czystość na bardzo wysokim poziomie! Cisza sprzyja wypoczynkowi. Panie z recepcji nie przekazały sobie dodatkowych informacji rezerwującego pokój i następnego dnia miałam stresujący telefon w sprawie opuszczenia pokoju tuż po godz. 12.00. A wcześniej dostałam zapewnienie, że mogę wymeldować się (bez dodatkowych opłat) między godz. 13.00 a 14.00. Po mojej sugestii, aby sprawdzono tę moją wcześniejszą prośbę skierowaną do obiektu, pozwolono mi zostać, ale ja już nie miałam na to ochoty.
Victoria z Rosja napisał/a 22 stycznia 2017 o 11:22:
A difficult journey, BUT a great stop)! After a long journey December 27, 2016 we have warmly welcomed and placed comfortably. Excellent room, good breakfast, and a nice lunch and a delicious candy packed in a way. Thank you for the warm welcome, we will definitely be back - hopefully also stop in the summer. Mercy for all)!
Bogusław Klimczuk z Zamość napisał/a 16 stycznia 2017 o 09:41:
Studniówka Społeczniaka po raz 4. Wszystko bylo super!!! Dziękujemy:) 🙂
Beata Danielak-Skiba z Polska napisał/a 27 października 2016 o 11:00:
Bardzo polecamy Pensjonat Myka:) współpraca z Panią Kingą przy organizacji wesela to sama przyjemność, dziękujemy za pomoc i ogromne zaangażowanie. Ponadto obsługa na najwyższym poziomie, piękna sala, pyszne jedzenie, pokoje dla gości w najwyższym standardzie:) weselni goście zachwyceni! było cudownie -dziękujemy !
Katarzyna Płonkowska z Zamość napisał/a 2 września 2016 o 19:02:
Serdecznie polecam wszystkim to miejsce na organizację wesela, wszystko wyszło tak jak chcieliśmy, Pani Kinga, która jest bardzo miłą i pomocną osobą zadbała o każdy szczegół, pełen profesjonalizm. Lepszego miejsca na wesele nie mogliśmy wybrać 🙂 Goście też zadowoleni, jedzenie bardzo dobre, noclegi na najwyższym poziomie 🙂 Dziękujemy jeszcze raz 🙂
Artur z Polska napisał/a 21 sierpnia 2016 o 10:19:
Znakomite miejsce do poznania miasta i okolicy. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Polecam szczególnie na lato ....obiekt jest klimatyzowany co przy panujących wysokich temperaturach dało miłe schronienie. Wyposażenie kuchni wystarczające na przygotowanie posiłków we własnym zakresie.
Andrzej z Polska napisał/a 11 sierpnia 2016 o 15:20:
Nowy, przyjazny dla turystów ośrodek. Doskonała baza wypadowa. Pokoje prezentują wysoki standard - bardzo dobrze wyposażone. Są czyste, estetyczne i z klimatem. Obsługa SUPER! Polecam.
Andriks Berlanuks z Latvia napisał/a 14 lipca 2016 o 10:15:
100% satisfied. Nice rooms, Nice service, Nice everything!!!