Excellent
Rated By guests
9.2
Pensjonat Myka
HotelsCombined

Adres: ul. Starowiejska 25A, 22-400 Zamość Zobacz na mapie
Recepcja: (godz. 13.30 — 21.30) tel. 884 894 111 fax. (84) 627 22 84

Facebook

Oferta Specjalna

Znajdziecie tutaj informacje o naszych ofertach, które szczególnie chcemy Państwu polecić a to dlatego, że wydają nam się bardzo atrakcyjne i szkoda byłoby je przeoczyć. Ponadto jeśli zdecydujecie się Państwo odpowiednio wcześnie, żeby w nich uczestniczyć to i cena będzie bardzo atrakcyjna. Zatem polecamy je Waszej uwadze i życzymy świetnej zabawy, bo to jest naszym celem… zadowolenie naszych Gości.

Stałymi pozycjami w kalendarzu imprez pensjonatu są już:

Bale:  Andrzejkowy, Sylwestrowy, Karnawałowy Bal Maskowy, Imprezy Latino (takie jak: Salsoteka, Bachaturo, Merengeton, Mambomania, Latin Mix), Turnieje tańca ( dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych), Wieczorki z Tangiem, Niedzielne obiady przy muzyce “na żywo”, Maratony Zumby a ponadto imprezy okolicznościowe: Święto wina, Mikołajki, Walentynki, Dzień Kobiet itp.

Nie omijamy żadnej okazji, żeby oderwać się od problemów dnia codziennego i spędzać radosne chwile w wyśmienitym towarzystwie naszych Gości. Naszą tradycją jest też osobisty nasz udział w przygotowywanych dla Was imprezach, bo dla nas liczy się ich jakość i Wasze zadowolenie.

Zapraszamy.