Pensjonat Myka
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O PUCHAR ROZTOCZA”

18 kwietnia 2015 r. zapraszamy do naszego pensjonatu na XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „O PUCHAR ROZTOCZA”. Podczas tego turnieju obejrzymy rywalizację sportowych par dziecięcych w kategoriach wiekowych do 9 lat klasy E, 10-11 lat klasy E, 12-13 E, D, (rozpoczęcie o godz. 10.30), 14-15 klas E, D, C, B (rozpoczęcie o godz. 14.00) oraz par młodzieżowych pow. 15 lat klas E, D, C,B (rozpoczęcie o godz. 17.30).

Szymon_Wiktoria_1Spodziewamy się uczestnictwa par tanecznych z kilkunastu klubów i szkół tańca nie tylko z naszego regionu.  Zamojskie środowisko taneczne będą reprezentowali uczniowie naszej szkoły tańca. Program przewiduje rywalizację w trzech blokach tanecznych o godz. 10.30, 14.00 i 17.30. Bilety wstępu w cenie 15zł normalny i 5zł ulgowy (dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów) będą do nabycia w recepcji pensjonatu od początku lutego. Dzieci, które nie chodzą jeszcze do szkoły, mają wstęp wolny.

Turniej ten jest kolejnym z cyklu turniejów tańca towarzyskiego, które pragniemy organizować dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Ogólnopolski Turniej „O Puchar Roztocza” według naszych założeń ma się wyróżniać kameralnym charakterem i dlatego chcemy organizować go cyklicznie w pensjonacie. Pragniemy by taniec towarzyski, bez względu na jego poziom, oglądany był z bliska, by pary taneczne „czuły” obecność widzów i uważamy, że bardziej odpowiednim miejscem do prezentowania tańca są sale koncertowe i balowe niż hale sportowe.

Zapraszamy i życzymy parom sukcesów, widzom miłych wrażeń i wspomnień z naszego turnieju a gościom także przyjemnych wspomnień z pobytu w Zamościu – mieście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Tutaj zobaczysz zdjęcia z poprzedniego turnieju (kliknij tutaj)

Tutaj więcej informacji o najbliższym turnieju (kliknij tutaj)