Pensjonat Myka

Facebook

To pierwsza z cyklu pięciu imprez latino zaplanowanych w naszym pensjonacie w 2013 roku. Na  tej pierwszej nauczymy Was bachaty, na kolejnych będziemy bawić się merengue, mambo i salsą a na ostatniej finałowej wszystkimi wymienionymi (i nie tylko tymi) tańcami latynoskimi.

6 kwietnia 2013 zapraszamy wszystkich lubiących dobrą zabawę i gorące latynoskie rytmy na pierwszą w tym roku imprezę latino z nauką bachaty od podstaw.

Od godziny 18.00 rozpoczynamy naukę bachaty ( można pojawić się parami lub solo) zakładając, że zupełnie nie umiecie jej tańczyć. Nauczymy Was kroków podstawowych i tyle figur, ile zdołacie opanować do godz. 19.45. Potem będziecie mogli bawić się nimi do północy albo i dłużej.

Zachęcamy do skorzystania z tej oferty, bo jeśli wykupicie wstęp do 25 marca to za 20zł od osoby otrzymujecie wstęp na imprezę i kurs warty 50zł (po tym terminie cena wzrośnie do 30zł od osoby).

Bloki muzyki latino i bachaty przedzielimy blokami muzyki rozrywkowej i mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto czekamy na Was z polecanymi na ten dzień drinkami i menu w promocyjnych cenach.

Jak na każdej imprezce latino spodziewamy się, że ubrani będziecie tak jak lubicie ale kolorowo i pamiętajcie, że radość, uśmiech i chęć do zabawy zabieracie w nieograniczonych ilościach.