Pensjonat Myka

Przed nami kolejna taneczna impreza, tym razem dla wielbicieli tańca dwa na jeden. Ten wieczorek adresowany jest do wszystkich lubiących dobrą zabawę i taniec do muzyki rozrywkowej.

Jeżeli jesteście obecnymi lub byłymi tancerzami Szkoły Tańca Myka, to na pewno wiecie czego się spodziewać, ale miło nam będzie, jeśli zaprosicie na ten wieczorek także swoich znajomych, którzy tańca się nie uczyli, a chcą miło i radośnie spędzić z Wami czas.  Jeżeli obawiacie się, że nie potraficie tańczyć, to naprawdę żaden problem. Tym razem od godziny 19.00 pouczymy wszystkich chętnych kroku podstawowego disco foxa i kilku podstawowych figur. Jest więc okazja, żeby nauczyć się podstaw tego tańca. O godzinie 20.00 rozpoczniemy właściwą imprezę a podczas niej pokażemy kilka kolejnych figur, które będą nowością dla wszystkich uczestników imprezy.

Lubiących dobrą zabawę zapraszamy na Disco Fox party 1 maja 2015 o godz. 19.00 (nauka podstaw) lub o 20.00 (rozpoczynamy imprezę).

Cena to tylko 60zł od osoby a w tej cenie: konsumpcja – powitalny drink lub lampka wina do wyboru, włoska zupa minestrone, festiwal włoskiej pizzy (różne rodzaje), włoskie desery, napoje zimne i gorące. Alkohol będzie do nabycia w promocyjnych cenach.

Warunkiem wstępu, jak to zwykle u nas bywa, jest drobny rekwizyt. Tym razem prosimy Was żebyście pojawili się na imprezie w….okularach. Mile widziane nietypowe, zabawne, a może przerażające okulary…??? 🙂

… i pamiętajcie, że radość, uśmiech i chęć do zabawy zabieracie w nieograniczonych ilościach.

disco_fox_party_640