Pensjonat Myka

Karnawałowy Bal Maskowy 2018

Zapraszamy na kolejny Karnawałowy Bal Maskowy, tym razem 10 lutego 2018 r. o godz. 19.00. Cena to 150 zł od osoby a w tej cenie: konsumpcja – dania gorące i zimne, napoje, owoce i ciasta oraz alkohol bez limitu-wódka Wyborowa oraz wino białe i czerwone (marki własnej z włoskiej winnicy).

Obsługę muzyczną balu zapewni DJ „ASTERO”. Repertuar Balu przewiduje światowe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej (muzykę disco polo traktujemy podobnie jak inne gatunki muzyczne i dlatego na naszym balu pojawi się tylko kilka !!! wybranych utworów tego gatunku). Warunki konieczne do spełnienia, to obowiązkowa maska i dobre humory.

Karnawałowe  menu (menu to może ulegać jeszcze nieznacznym zmianom):  

Kolacja na powitanie: bulion pieczarkowy z mini pierożkami, polędwiczki wieprzowe z sosem serowym z opiekanymi ziemniakami i zestawem surówek.

Dania gorące serwowane:  szaszłyki drobiowo-warzywne, barszcz czerwony z pasztecikiem sylwester_3

Dania gorące w bemarach: sandacz zapiekany w kaszy gryczanej, golonki i żeberka na kapuście, mix pierogów ( z kaszą gryczaną, z kapustą i grzybami, z serem), chilli con carne z kurczaka, warzywa grillowane.

Dania zimne i przystawki na bufecie: wybór mięs pieczonych, rolada serowo-drobiowa, rolada marchewkowa, śledzie z cebulką, śledzie z rodzynkami, deska serów, rolada z indyka, rolada szpinakowa z łososiem, pomidory z mozarellą, sałatka grecka, śliwki zapiekane w boczku, sticksy z polędwiczek z kurczaka z mixem sosów, panierowany camembert z winogronami, mięsa pieczone i pasztety.

 Coś na słodko: szaszłyki owocowe, ciasta i desery (panna cotta, krem migdałowy)

Napoje: napoje zimne i gorące, wino białe i czerwone marki własnej z sycylijskiej winnicy, wódka Wyborowa (bez limitu).