Pensjonat Myka

„MIKOŁAJKI”

W 2013 roku znów będzie 6 grudnia i my ponownie zaprosimy Św. Mikołaja…

6 grudnia swoją wizytę w naszym pensjonacie zapowiedział Św. Mikołaj, który bardzo chciałby spotkać się z dziećmi.

Jeżeli chcieliby Państwo, żeby w tym właśnie dniu wręczył grzecznym pociechom przygotowane przez Państwa prezenty, wystarczy zgłosić to w recepcji (do 5 grudnia)  i pojawić się 6 grudnia o odpowiedniej porze.

Zaprosiliśmy Mikołaja na godz. 15.00 i będzie z nami tak długo jak będziecie Państwo tego oczekiwali. Poza wręczeniem prezentów i zrobieniem pamiątkowych fotografii z Mikołajem (koszt takiej wizyty to tylko 15zł), istnieje także możliwość wykupienia słodkiego poczęstunku dla dzieci (np. lody, ciastko lub inny deser lub też zamówienia dania z naszego menu). Możemy także przygotować dla dzieci paczkę za określoną przez Państwa kwotę.

W lutym planujemy organizację dla dzieci w wieku 4-12 lat (nie tylko dla uczniów szkoły tańca, ale dla wszystkich chętnych dzieci) zabawy choinkowej, także połączonej z wizytą Św. Mikołaja i wręczeniem paczek, zabawami i konkursami, na którą już dzisiaj zapraszamy. Więcej szczegółów pojawi się wkrótce na stronie, ale uzyskacie je także w recepcji pensjonatu. Wstępnie planujemy, że zabawa odbędzie się 3 lutego 2013 r.