Pensjonat Myka

„NEONOWY SYLWESTER” w Zamościu 2022/2023

„NEONOWY SYLWESTER” W Zamościu, to nasza kolejna taneczna impreza, na którą serdecznie zapraszamy. 

Dlaczego NEONOWY SYLWESTER?

Naszą tradycją są imprezy tematyczne. Staramy się, żeby były one wyjątkowe. Żeby dostarczały unikalnych wrażeń i pozostawiały niezapomniane wspomnienia. W ostatnich latach bawiliśmy się na takich balach Sylwestrowych: „Od Bałtyku po Tatry”, „Hollywood Syllwester”, „Hawajski Sylwester”, „Złoty Sylwester”, „Sylwester z wachlarzem”. 

Tegoroczny Bal Sylwestrowy organizujemy pod hasłem…„NEONOWY SYLWESTER”. Tych, którzy zdecydują się powitać z nami Nowy Rok zapraszamy 31 grudnia 2022 o godz. 20.00 do Pensjonatu MYKA*** w Zamościu.

Oprawa muzyczna na Balu 

Tegoroczną oprawę muzyczną Balu powierzyliśmy Zespołowi „Tango”. Na „NEONOWYM SYLWESTRZE” będziemy się bawili do znanych i lubianych przebojów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Sięgniemy do starszych hitów, ale potańczymy również do muzycznych nowości. Pragniemy zaznaczyć jednak, że na na naszych balach nie gramy disco polo. Poniżej kilka fotek z naszych poprzednich Balów Sylwestrowych. Więcej znajdziecie w galerii zdjęć.

Cena

W tym roku to 340 zł od osoby.

W cenie Balu: konsumpcja (dania gorące i zimne, desery, ciasta, owoce, napoje, także alkoholowe-bez limitu) oraz sylwestrowy 4-godzinny kurs Disco Foxa (tzw. dwa na jeden) o wartości 130 zł od osoby, obejmujący ok. 8-10 figur, tańca którym można znakomicie bawić się na Sylwestra i na każdej innej imprezie.

Już zwyczajem jest, że nauka tego bardzo praktycznego tańca poprzedza nasze bale (sylwestrowe, karnawałowe, andrzejkowe, itp. ) i jest ona bezpłatna dla uczestników balu, ale z takiego kursu za odpłatnością mogą skorzystać także osoby nie planujące udziału w naszej imprezie. Kurs odbędzie się po 15 grudnia przy minimalnej ilości 8 zgłoszonych par. Konieczna jest rezerwacja miejsca poprzez naszą recepcję do 15 grudnia. 

Sylwestrowe menu 2022 (może jeszcze ulegać zmianom)

Dania gorące serwowane:
Zupa krem 
Policzki wieprzowe w sosie demi-glace z pieczoną gruszką i puree z ziemniaków
Roladki z polędwiczek wieprzowych z kurczakiem, z sosem grzybowym, kluską śląską i surówką
Barszcz czerwony z pasztecikiem
 
Dania zimne:
Deska mięs pieczonych
Deska serów
Rolada drobiowo-serowa z pieczarkami
Śliwki zawijane w boczku
Śledź z cebulą
Galareta wieprzowa
Łosoś z serkiem śmietankowym i kawiorem
Ryba po grecku
Babeczki z serkiem łososiowym
Koreczki z pomidorków koktajlowych z mozzarellą
Pomidory faszerowane
Sałata z gruszką i szynką parmeńską 
Sałata krabowa
 
 
Dania gorące na bufecie:
Golonki pieczone
Faszerowane podudzia z kurczaka
Polędwica z dorsza na ratatouille (potrawka warzywna)
Pierogi
Żurek z jajkiem i kiełbasą
 
Słodkości na bufecie:
 
ciasta, desery, owoce… 
 
Napoje: napoje zimne (coca-cola, sprite, napoje i soki owocowe, woda mineralna gazowana i niegazowana) i gorące (kawa, herbata), wytrawne wino białe i czerwone marki własnej, wódka (alkohol bez limitu), lampka wina musującego na powitanie Nowego Roku.
 

Program sylwestrowego kursu tańca Disco Fox (konieczne zgłoszenia do 15 grudnia 2022)

1-2 lekcja: krok podstawowy (trzy wersje), obrót partnerki, zmiana rąk za plecami, nawinięcie, wspólny obrót, 

3-4 lekcja: powtórzenie figur poznanych na lekcjach 1-2 i ok. 4-5 nowych figur w zależności od stopnia opanowania poprzednich, na przykład: obroty na zewnątrz, przygotowanie do dziury, podwójna ucieczka, obroty na zmianę.