Pensjonat Myka
FacebookNiedzielny obiad przy muzyce

Cykl niedzielnych obiadów z muzyką „na żywo” to spełnienie naszych marzeń, żeby przyjemność kulinarnych doświadczeń połączyć z przyjemnością słuchania muzyki. Dodatkowym atutem tego spotkania z muzyką, jest nasza propozycja zaopiekowania się Państwa dziećmi, którym zapewnimy animatorkę, tak żeby Państwo mogli zupełnie swobodnie rozkoszować się smakiem przygotowanych potraw, może przy lampce dobrego wina, i delektować dźwiękami znanych i lubianych utworów tak rzadko granych na żywo przez muzyków.

Na naszych niedzielnych obiadach gościliśmy „Trio Giusto” z Zamościa, Zespół ESSENCE z Siedlec, grał dla nas sam Krzysztof Stopa, innym razem zamieniliśmy muzykę na żywo na iluzję na żywo. Wtedy zachwycał nas iluzjonista znany jako „Tajemniczy Janek” i sądzimy, że to też był dobry pomysł, bo bardzo podobał się naszym gościom jego występ.

Mamy nadzieję, że smak potraw, muzyki i tego co mamy do zaoferowania, uprzyjemni Państwu niedzielne popołudnie  i tego Państwu życzymy…

Muzykę na „żywo” polecamy w godz. 15.00-17.00, ale zapraszamy Państwa już od godz. 14.00. Proponujemy dania z naszej karty (dania mięsne, ryby, pizzę, sałatki, desery, itp.), jednak istnieje możliwość zamówienia niemal dowolnej potrawy, jeżeli skontaktujecie się Państwo z naszą recepcją i złożycie zamówienie do czwartku. Jeżeli życzycie sobie Państwo zapewnienia opieki nad dziećmi, to także wymagana jest rezerwacja miejsca w recepcji a opłata wynosi tylko 5zł od dziecka.

Zapraszamy, polecamy i życzymy smacznego. Kiedy kolejny niedzielny obiad?

Mamy nadzieję, że już niedługo uda się nam Was ponownie zaprosić.