Pensjonat Myka

Pierwszy Taneczny Bal Karnawałowy Walentynki 2020

Dlaczego „Pierwszy Taneczny”?
Zdajemy sobie sprawę, że tańczy się na każdym Balu, dlaczego zatem nazwaliśmy nasz „Tanecznym”?

Ponieważ na tym balu oprócz muzyki rozrywkowej, będziecie mogli zatańczyć do największych przebojów muzyki tańców towarzyskich. Jeżeli lubicie tango, walca, cza-czę, jive’a, salsę, itd. to będziecie mogli bawić się nimi na naszym balu. Jeżeli nie potraficie ich tańczyć, to będziecie mogli zobaczyć jak tańczą je inni i może pouczyć się chociaż podstawowych kroków tych tańców.

Zatańczyć będziecie też mogli, tak jak na każdej tanecznej imprezie, do przebojów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, ponieważ bloki muzyki tańców towarzyskich przedzielimy muzyką rozrywkową tak, żeby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie (nie gramy jednak na naszych balach disco polo).

Bal ten polecamy szczególnie osobom, które znają podstawy tańców towarzyskich. Wiemy, że bardzo rzadko na tanecznych imprezach można zatańczyć walca, tango, jive’a, cza-czę, czy salsę i pragniemy tę lukę wypełnić.

Bal Karnawałowy Walentynki 2020

Bawimy się na Pierwszym Balu Tanecznym w klimacie WALENTYNEK 15 lutego 2020 w Pensjonacie MYKA*** w Zamościu. Rozpoczynamy o godz. 19.00 i szalejemy 🙂 do 3.00, lub tak długo jak „nogi pozwolą” :). Cena to 170 zł od osoby a w tej cenie: konsumpcja – dania gorące serwowane i na bufecie, przystawki serwowane do stołów, napoje, owoce, desery i ciasta oraz alkohol bez limitu – wódka oraz wino białe i czerwone (marki własnej z hiszpańskiej winnicy).

Strój

Nie jest to ani bal tematyczny, ani „przebierany”. Jego najistotniejszym przesłaniem jest taniec, zatem polecamy, żeby strój pozwalał na zatańczenie i tanga, i jive’a, ale też będziemy się bawić do muzyki rozrywkowej czy dyskotekowej.