Pensjonat Myka

„Sylwester z bąbelkami” w Zamościu 2021/2022

Sylwester z bąbelkami w Zamościu”, to nasza kolejna taneczna impreza, na którą serdecznie zapraszamy. 

Dlaczego SYLWESTER  z bąbelkami?

Naszą tradycją są imprezy tematyczne. Staramy się, żeby były one wyjątkowe. Żeby dostarczały unikalnych wrażeń i pozostawiały niezapomniane wspomnienia. W ostatnich latach bawiliśmy się na takich balach Sylwestrowych: „Od Bałtyku po Tatry”, „Hollywood Syllwester”, „Hawajski Sylwester”, „Złoty Sylwester”, „Sylwester z wachlarzem”. 

Tegoroczny Bal Sylwestrowy organizujemy pod hasłem…„Sylwester z bąbelkami”. Nie mamy wątpliwości, że Bal Sylwestrowy nie może się odbyć bez bąbelków, a my postaramy się, żeby nie były to tylko bąbelki w Państwa kieliszkach. Tych, którzy zdecydują się powitać z nami Nowy Rok zapraszamy 31 grudnia 2021 o godz. 20.00 do Pensjonatu MYKA*** w Zamościu.

Oprawa muzyczna na Balu „Sylwestrowym z bąbelkami”

Tegoroczną oprawę muzyczną Balu powierzyliśmy Arturowi Hałasowi, znanemu jako DJ ASTERO. Na „Balu z bąbelkami” będziemy się bawili do znanych i lubianych przebojów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Pragniemy zaznaczyć jednak, że na na naszych balach nie gramy disco polo. Poniżej kilka fotek z naszych poprzednich Balów Sylwestrowych. Więcej znajdziecie w galerii zdjęć.

Cena

W tym roku to 320 zł od osoby przy rezerwacji potwierdzonej wpłatą do 15 grudnia 2021 r. i 370 zł od osoby po tym terminie.

W cenie Balu: konsumpcja (dania gorące i zimne, desery, ciasta, owoce, napoje, także alkoholowe-bez limitu) oraz sylwestrowy 4-godzinny kurs Disco Foxa (tzw. dwa na jeden) o wartości 100 zł od osoby, obejmujący ok. 8-10 figur, tańca którym można znakomicie bawić się na Sylwestra i na każdej innej imprezie.

Już zwyczajem jest, że nauka tego bardzo praktycznego tańca poprzedza nasze bale (sylwestrowe, karnawałowe, andrzejkowe, itp. ) i jest ona bezpłatna dla uczestników balu, ale z takiego kursu za odpłatnością mogą skorzystać także osoby nie planujące udziału w naszej imprezie. Kurs odbędzie się po 15 grudnia przy minimalnej ilości 8 zgłoszonych par. Konieczna jest rezerwacja miejsca poprzez naszą recepcję do 15 grudnia. 

Sylwestrowe menu 2021 (może jeszcze ulec drobnym zmianom:))

Dania gorące serwowane:
Zupa krem 
Policzki wieprzowe w sosie demi-glace z pieczoną gruszką i puree z ziemniaków
Polędwica z dorsza na ratatouille (potrawka warzywna)
Roladki z polędwiczek wieprzowych z kurczakiem z sosem grzybowym, kaszą pęczak i mixem warzyw
Barszcz czerwony z krokietem
 
Dania zimne serwowane na stoły:
Deska mięs i pasztetów
Deska serów
Rolada z salami
Rolada drobiowo-serowa z pieczarkami
Śliwki zawijane w boczku
Łosoś z serkiem śmietankowym i kawiorem
Popsy z kurczaka z sosem serowym
Koreczki z pomidorków koktajlowych z mozzarellą
Sałata z gruszką i szynką parmeńską 
Sałata z kurczaka z mango
Mix sałat z makaronem grissini
 
Dania gorące na bufecie:
Golonki pieczone
Pierogi
Żurek z jajkiem i kiełbasą
 
Słodkości na bufecie:
 
ciasta, desery, owoce… 
 
Napoje: napoje zimne (coca-cola, sprite, napoje i soki owocowe, woda mineralna gazowana i niegazowana) i gorące (kawa, herbata), wytrawne wino białe i czerwone marki własnej oraz słodkie, owocowe wina Winiarni Zamojskiej, wódka (alkohol bez limitu), lampka wina musującego na powitanie Nowego Roku.
 

Program sylwestrowego kursu tańca Disco Fox ( konieczne zgłoszenia do 15 grudnia 2021)

1-2 lekcja: krok podstawowy (trzy wersje), obrót partnerki, zmiana rąk za plecami, nawinięcie, wspólny obrót, 

3-4 lekcja: powtórzenie figur poznanych na lekcjach 1-2 i ok. 4-5 nowych figur w zależności od stopnia opanowania poprzednich, na przykład: obroty na zewnątrz, przygotowanie do dziury, podwójna ucieczka, obroty na zmianę.