Pensjonat Myka

„SYLWESTER Z WACHLARZEM” w Zamościu 2019/2020

SYLWESTER z WACHLARZEM 2019/20 w Zamościu” odchodzi w przeszłość, ale pozostają wspomnienia. 

Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli, a które wielokrotnie już zaowocowało brakiem wolnych miejsc na naszych Balach, tak też było w 2019 roku na Balu Andrzejkowym i Sylwestrowym.

Bardzo nas cieszy, że tak chętnie chcecie Państwo uczestniczyć w tych imprezach i polecamy Wam kolejne. W najbliższym czasie „Pierwszy Taneczny Bal Karnawałowy” (15 lutego 2020), na którym będziemy bawić się nie tylko muzyką rozrywkową, ale po raz pierwszy także „prawdziwą” muzyką taneczną (zatańczycie walce, tanga, salsę, jive’a, cza-czę, itp.). Tydzień później zapraszamy na „Maskowy Bal Karnawałowy” (22 lutego 2020), na którym już podstawy tańców towarzyskich nie są potrzebne, bo bawić będziemy się muzyką rozrywkową (tradycyjnie u nas bez disco polo). Więcej szczegółów o tych Balach znajdziecie w aktualnościach  na naszych stronach (myka.pl). Polecamy, rezerwacje miejsc już się rozpoczęły.

Wracając jednak do wspomnień z Balu Sylwestrowego dziękujemy wszystkim jego uczestnikom za wspaniałą zabawę. Nieocenionym dla nas przeżyciem jest widok zadowolonych, wspaniale bawiących się naszych Gości. Życzymy Wam, żeby nowy rok pozwolił Wam uśmiechać jak najczęściej. Pozwólcie sobie także i w tym roku na dobrą zabawę i cieszcie się każdym jego dniem.

„SYLWESTER z WACHLARZEM” był kolejną naszą imprezą tematyczną, co jest już naszą tradycją. Staramy się, żeby były one wyjątkowe. Żeby dostarczały unikalnych wrażeń i pozostawiały niezapomniane wspomnienia. W ostatnich latach bawiliśmy się na balach Sylwestrowych „Od Bałtyku po Tatry”, „Hollywood Syllwester”, „Hawajski Sylwester”, „Złoty Sylwester”. Jaki będzie kolejny? Mamy już kilka pomysłów:) . 

Poniżej kilka fotek z ostatniego Sylwestra z Wachlarzem. Więcej znajdziecie W Galerii zdjęć w dwóch folderach  (Fot. K. Roczniak) (Fot. M. Cuper). Dziękujemy naszym fotografom: Małgorzacie Cuper i Krzysztofowi Roczniakowi.