Pensjonat Myka

 

Facebook

21 czerwca 2013 roku w Pensjonacie MYKA*** odbył się pierwszy koncert z cyklu „Taniec i muzyka na żywo”

Szkoła Tańca M. i J. Myka oraz Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego zapraszają na drugi już koncert pod tytułem „Taniec i muzyka na żywo”. Podobnie jak poprzedni Koncert Zespołu Instrumentalnego Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego ilustrowany będzie tańcem uczniów Szkoły Tańca Magdaleny i Janusz Myków oraz zaproszonych gości-tancerzy na mistrzowskim poziomie.

Jako soliści w koncercie wystąpią: Magdalena Stopa – śpiew, Grzegorz Szostak-śpiew, Krzysztof Stopa-skrzypce elektryczne.

Podczas koncertu wysłuchamy znanych i lubianych utworów muzyki rozrywkowej i tanecznej, do której tancerze zaprezentują użytkowe i turniejowe wersje tańców latynoamerykańskich i standardowych. Wystąpią wszystkie pokolenia, które bawią się tańcem w Szkole Tańca M. i J. Myków (dzieci, młodzież i osoby dorosłe) prezentując taniec użytkowy dla każdego, taniec turniejowy i ten na najwyższym sportowym, mistrzowskim poziomie.  Show taneczne zaprezentują także Mistrzowie Polski kl. A, para najwyższej klasy międzynarodowej S – Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka.

Zdecydowaliśmy się ubiegłoroczny koncert powtórzyć zachęcani pozytywnymi opiniami widzów pierwszego koncertu w Pensjonacie. Może to złe słowo „powtórzyć”, ponieważ nie będzie to już ten sam koncert, ale taki sam pozostaje na niego pomysł. Pojawią się nowe utwory, nowe taneczne choreografie, także w jakimś stopniu inni tancerze.

Planowany nowy termin koncertu to przełom października i listopada 2014r.

Zapraszamy