Pensjonat Myka

Facebook

     Od wielu lat zajmujemy się organizacją obozów dla dzieci i młodzieży, a od kilku lat także dla osób dorosłych, specjalizując się w obozach tanecznych i dlatego doskonale znamy potrzeby uczestników i organizatorów takich obozów. Tutaj możecie poczytać nasze „Obozowe wieści 2012”.

Budując w Zamościu pensjonat, staraliśmy się stworzyć w nim doskonałe warunki pobytowe i treningowe dla grup tanecznych. Jedynym naszym ograniczeniem jest stosunkowo nieduża ilość miejsc noclegowych, która w zależności od rozmieszczenia w pokojach uczestników obozów, czy szkoleń sięga ok. 40 osób.

Znakomite jest natomiast zaplecze naszego pensjonatu. Dwie duże sale o powierzchniach 340 i 170 m. kw., bez żadnych filarów, z olejowanymi parkietami najlepszymi do tańca, ogromnymi lustrami na długich ścianach, pełną klimatyzacją oraz z profesjonalnym nagłośnieniem (magnetofony z regulowaną prędkością, mikrofony nagłowne), ponadto nasza smaczna kuchnia, barek i komfortowe, nowoczesne i przestronne pokoje stwarzają niespotykane warunki do pobytu a szczególnie do treningu.

Gwarantujemy też bardzo konkurencyjne ceny. Jeżeli zatem chcielibyście przyjechać do nas z niedużą grupą swoich uczniów, albo dzieląc ich na mniejsze turnusy, lub też skorzystać z zakwaterowania części osób w innym obiekcie, to gorąco polecamy i zapraszamy. Miejsc hotelowych w pięknym Zamościu, mieście będącym na liście Światowego Dziedzictwa Kultury jest wiele, ale takie warunki do tańca jak w naszym pensjonacie są unikalne w skali nie tylko województwa ale i kraju.