Pensjonat Myka

Walentynkowy Bal Karnawałowy 2019

Karnawał w tym roku jest wyjątkowo długi, ale czy musimy tak długo czekać?

Tegoroczny Karnawał kończy się z końcem lutego, ale my nie chcemy tak długo czekać na kolejną taneczną imprezę i dlatego zapraszamy Was w karnawale na „Walentynkowy Bal Karnawałowy” już 9 lutego 2019.

Tym razem pod hasłem „LADY in RED” i dlatego bardzo mile widziane są czerwone kreacje pań i chociażby czerwone dodatki u panów. Symbolika czerwieni jest bardzo różnorodna, ale w dzisiejszych czasach czerwień jest często kojarzona z pozytywnymi uczuciami, z walentynkami, z różami – symbolem miłości i nie mamy wątpliwości, że taki kolor będzie dominował na tym balu.

Cena to 150 zł od osoby a w tej cenie: konsumpcja – dania gorące i zimne, napoje, owoce i ciasta oraz alkohol bez limitu-wódka Wyborowa oraz wino białe i czerwone (marki własnej z hiszpańskiej winnicy).

Obsługę muzyczną balu zapewni DJ. Repertuar Balu przewiduje światowe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Tradycyjnie już u nas bawimy się bez disco polo (na naszym balu pojawić się może co najwyżej tylko kilka !!! wybranych utworów tego gatunku). Warunki konieczne do spełnienia, to obowiązkowe dobre humory i chęć do zabawy.

Karnawałowe  menu przewiduje 4 dania gorące serwowane, zimne przystawki serwowane na stoły (mięsa, pasztety, sery, rolady, ryby, sałatki), słodkie desery, ciasta, owoce. napoje zimne i gorące, wino białe i czerwone marki własnej z hiszpańskiej winnicy, wódka Wyborowa (bez limitu).