Pensjonat Myka

Facebook
baner_pion_tango_1_1300

Już w najbliższy weekend (4 lutego 2017) zapraszamy na kolejny Czwarty „Wieczór z Tangiem , który będzie kolejnym spotkaniem pozwalającym na przybliżenie Państwu tego tańca.

Pragnąc zaprezentować różne oblicza tego tańca, rozpoczynamy zwykle od łatwej dla każdego (także dla osób, które nigdy nie uczyły się tego tańca), użytkowej wersji tańca zwanej Tangiem Fińskim. Na drugim wieczorku zaproponowaliśmy wersję Tanga Argentyńskiego. Planujemy tym razem przypomnienie obu tych wersji, a jeśli wystarczy czasu i chęci, to pojawią się także nowe kroki tego tańca.

Powyżej obejrzycie kilka ujęć z takiego wieczorka, które chwalone przez jego uczestników, zachęcają nas do organizacji kolejnych.

Namawiamy uczestników tych tanecznych spotkań z Tangiem, żeby dominującymi kolorami stroju był czerwony i czarny (dopuszczalnym kolorem jest jeszcze biały).

Jeżeli lubicie tango, to na pewno ten wieczorek jest dla Was, a jeśli jeszcze do tego tańca nie jesteście przekonani lub nie umiecie go tańczyć, to macie doskonałą okazję, żeby to zmienić, bo bezsprzecznie taniec ten jest jednym z największych szaleństw wszechczasów i warto je poznać.

Imprezę rozpoczynamy o godz. 19.00. Jej koszt to 95zł od osoby a w tej cenie dania gorące, zimne przekąski i napoje bezalkoholowe oraz alkohol bez limitu (wódka i wina naszej marki własnej).

Przypominamy o konieczności rezerwacji miejsca w recepcji pensjonatu.

Polecamy i zapraszamy.