Pensjonat Myka
FacebookTanecznie i wśród kwiatów

Za nami taneczna impreza pod hasłem „Jesiennie… ale tanecznie” a co przed nami o tym już za chwilkę…

Może macie jakiś filmik z niej, który moglibyśmy tutaj zamieścić. My posiadamy tylko ten, który zrobiliśmy czekając na uczestników tego wieczorka, ale chętnie pokażemy też jak się bawiliście, bo naszym zdaniem dobrze.

Zapraszamy Was na kolejny wieczorek adresowany do wszystkich lubiących dobrą zabawę, tym razem zatytułowany „Tanecznie i wśród kwiatów” . Będzie on otwarciem sezonu tanecznego, podczas którego przewidujemy wiele tanecznych spotkań, nie tylko z okazji popularnych Andrzejek, czy Sylwestra.

Jeżeli jesteście obecnymi lub byłymi tancerzami Szkoły Tańca Myka, to na pewno wiecie czego się spodziewać, ale miło nam będzie, jeśli zaprosicie na ten wieczorek także swoich znajomych, którzy tańca się nie uczyli, a chcą miło i radośnie spędzić z Wami czas. Podczas tego jesiennego wieczorka, jak praktycznie podczas większości naszych imprez, bawić się będziemy do muzyki rozrywkowej i tanecznej, więc na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Tych, którzy nie uczyli się tańca zapewniamy, że nie musicie obawiać się tych, którzy poznali kilka czy więcej tanecznych kroków. Oni nie są tacy straszni, na jakich być może wyglądają:-)

Wszystkich lubiących dobrą zabawę zapraszamy 25 października 2014 o godz. 19.00.

Cena to tylko 85zł od osoby a w tej cenie: konsumpcja – dania gorące i zimne, napoje, owoce i ciasta oraz alkohol bez limitu-wódka Stock oraz wino białe i czerwone (marki własnej z sycylijskiej winnicy).

Menu wieczoru:

Kolacja na powitanie: zupa z borowików z łazankami, udko faszerowane kaszą gryczaną i mięsem z zestawem surówek

Dania gorące w bemarach: chilli con carne z ryżem, schab faszerowany miesem mielonym, szaszłyki drobiowe, dorsz w sosie cytrynowym;

Dania zimne i przystawki na bufecie: mięsa piec one (schab, karkówka, szynka), deska serów, schab z chrzanem w zielonej otulinie,  śledzie z cebulką, boczek zapiekany ze śliwką, tymbaliki z dorsza, pasztet z ryby, jaja faszerowane, pomidory z mozzarellą i bazylią, filet drobiowy w sosie morelowym, sałatki;

Coś na słodko: mus czekoladowy, sernik, szarlotka, tort fasolowy;

Zachęcamy Was  do wzbogacenia Waszego stroju o kwiatowe dekoracje lub rekwizyty. Wszystkie pomysły są dozwolone. To może być strój –  kwiat lub kwiaty we włosach, może pomysłowe dodatki do stroju, a może w dłoni kosz kwiatów… albo…???… ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Kwiatowe elementy dotyczą i pań i Panów:-)

… i pamiętajcie, że radość, uśmiech i chęć do zabawy zabieracie w nieograniczonych ilościach.

ulotka_rozpoczecie_dorosli_640