Pensjonat Myka

Facebook

baner_pion_zabawa_choinkowa_1_1500Zapraszamy dzieci na fantastyczną zabawę choinkową w naszym pensjonacie.

Już  29 stycznia 2017 r. dzieci będą mogły bawić się tańcem, konkursami z nagrodami i oczywiście cieszyć z paczek wręczonych przez Św. Mikołaja. Zabawa ta jest dostępna dla wszystkich dzieci w wieku 4-12 lat, zarówno dla osób indywidualnych jak i dla dzieci pracowników zakładów pracy (szczególnie tych mniejszych, które nie organizują własnych zabaw choinkowych dla dzieci pracowników).

Nasza zabawa rozpocznie się o godz. 15.00 a ok. godz. 17.00 spodziewamy się wizyty Św. Mikołaja. Planowane zakończenie o godz. 17.30. Koszt udziału dziecka w zabawie  to 25.00zł  a w programie: autorskie zabawy taneczne i ruchowe opracowane przez Szkołę Tańca MYKA, słodki poczęstunek i napój dla każdego dziecka, obsługa muzyczna, konkursy z nagrodami, wybór króla i królowej Balu oraz wręczanie paczek przez Św. Mikołaja.

Zgłoszenia przyjmuje recepcja pensjonatu do  26 stycznia 2017. Tam też uzyskacie Państwo bardziej szczegółowe informacje dotyczące zabawy i możliwości dostarczenia  paczek dla dzieci.

Polecamy udział Państwa dzieci w naszej zabawie a ich radość i zadowolenie będą dla nas i dla Państwa najpiękniejszym podziękowaniem.