Pensjonat Myka

Facebook

2 kwietnia 2016r. organizujemy w Pensjonacie MYKA*** Zamojskie Spotkania Taneczne adresowane wyłącznie do dorosłych uczniów, ale nie tylko naszej szkoły, lecz także innych klubów i szkół tańca.

plakat_780Podczas tego turnieju obejrzymy rywalizację dorosłych par początkujących i zaawansowanych. Możliwe także, że zatańczą dla nas również dorośli tancerze, którzy posiadają już klasy taneczne.

Program przewiduje rozpoczęcie rywalizacji o godz. 19.00. Bilety wstępu w cenie 15zł normalny i 5zł ulgowy (dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów) będą do nabycia od marca 2016, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc, już można dokonać ich rezerwacji w recepcji.

Turniej ten jest drugim z cyklu turniejów tańca towarzyskiego, które pragniemy organizować dla dorosłych w konwencji turnieju połączonego z balem. Według naszych założeń, ma się on wyróżniać kameralnym charakterem i dlatego chcemy organizować go cyklicznie w pensjonacie, a nie w obiekcie sportowym i ma się zakończyć balem, na którym będziemy się wspólnie bawili tańcem towarzyskim (oraz disco foxem). Pragniemy, by taniec towarzyski, bez względu na jego poziom, oglądany był z bliska, by pary taneczne „czuły” obecność widzów.

Mamy też nadzieję, że sympatycznym elementem tego spotkania z tańcem, będzie możliwość dłuższej zabawy, wymiany doświadczeń, podzielenia się wrażeniami i poszerzenia grona tańczących znajomych.

plakat_regulamin_780Może w przyszłości zaowocuje to bliższymi kontaktami, może wspólnymi szkoleniami, wyjazdami, imprezami czy też kolejnymi turniejami?. Mamy świadomość, że wielu tańczących dorosłych nie chce podejmować „poważnej” rywalizacji turniejowej lub się jej po po prostu obawia i tego typu spotkania jak zaplanowane na 11 kwietnia, łączące elementy rywalizacji i balu, mogą być alternatywą dla prawdziwych turniejów. Na to liczymy, a Wy ocenicie ten pomysł i albo będzie to pierwsze i zarazem ostatnie takie spotkanie, albo pierwsze z cyklu wielu organizowanych w pensjonacie.

W balu po turnieju mogą uczestniczyć także osoby, które na turnieju nie będą rywalizowały, a mają ochotę potańczyć do muzyki tańców towarzyskich, czy choćby spędzić czas w gronie sympatyków tańca. Polecamy… może ktoś tym razem zdecyduje się tylko oglądać turniej, a następnym razem może zapragnie sam zaprezentować się na parkiecie:-)

Zapraszamy i życzymy parom sukcesów, widzom miłych wrażeń i wspomnień z naszego turnieju a gościom także przyjemnych wspomnień z pobytu w Zamościu – mieście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.