Pensjonat Myka

Umieść nowy wpis w Księdze gości

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 44.192.94.177.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
103 wpisy.
GRZEGORZ STASZEWSKI z BYDGOSZCZ napisał/a 10 września 2022 o 22:54
Nocleg 20 - 23 lipca 2022 r. Nic dwa razy się nie zdarza, ale jest wyjątek - wizyta w Pensjonacie MYKA. Wróciłem tu z trzech powodów: obiecanej promocji, wspaniałych warunków i atmosfery oraz tęsknoty za Demonem prędkości, który wyzwolił kolejne poetyckie uniesienia. Nowe fraszki zostały nagrodzone, a jakże, butelką dedykowanego wina. Jedna z ubiegłorocznych fraszek już zdobi wnętrze Demona, może następne też na to zasłużą. Parafrazując Pavarottiego, który zachęcał "Wróć do Surriento", zaśpiewam: Wróć do MYKI. Mam argumenty: dwa duże pokoje w promocji, bezpiecznie, czysto, cicho. Niepełnosprawny wnuczek był przeszczęśliwy. Śniadanka na zamówienie, na czas. Troskliwe i uśmiechnięte Panie z obsługi. To wszystko w cenie, ale bezcenne. Roztocze jest piękne i rozległe więc warto tu wrócić, a życzliwa podpowiedź by kolejnym razem jeszcze skuteczniej potargować się o cenę zachęca do rozważenia następnej wizyty w Pensjonacie. Czyż nie???
Joanna napisał/a 27 sierpnia 2022 o 23:09
Bardzo miła obsługa, śniadania pyszne. Pokój czysty i wygodny, duży plus za klimatyzację 🙂 i parking na miejscu. Polecam.
Maciej napisał/a 16 sierpnia 2022 o 23:02
Bardzo ładny, nowoczesny budynek oraz pokoje w świetnym standardzie co do ceny. Polecam każdemu
Pawel.Wes napisał/a 11 sierpnia 2022 o 17:04
Bardzo sympatyczny pensjonat. Duże pokoje, aneks kuchenny, czysto, bardzo miła obsługa. I oczywiście najszybsza winda w tym rejonie polski. W pensjonacie znajduje się szkoła tańca, ale nie zauważyłem żeby było wyjątkowo głośno. Pensjonat znajduj się tuż obok DK17 Pensjonat znajduj się trochę na uboczu, więc dotarcie np. do Rynku zajmuje 45 min. na piechotę.
Oksana napisał/a 2 sierpnia 2022 o 07:08
Dobry hotel na przystanek podczas podróży samochodem np. do Warszawy Dobry parking. Podobało mi się, że w czasie opóźnienia na drodze (kolejka na granicy) pracownik hotelu zadzwonił i zarezerwował dla mnie śniadanie, a także wysłał SMS-a z kodem PIN do drzwi, aby dostać się do hotelu w nocy. Lodówka w pokoju.
Larysa napisał/a 26 lipca 2022 o 11:37
Cudowne miejsce z ciekawym i niespotykanym motywem przewodnim jakim jest taniec. Sale taneczne, zajęcia na przykład z tańca towarzyskiego na jakie można dołączyć w ramach noclegu. Do tego piękne obrazy par tanecznych. Myślę jednak że największą zaletą po za czystością, bardzo dobrym zagospodarowaniem przestrzeni pokoju i wyposażeniem, są ludzie którzy tam pracują. Uprzejmi, mili z profesjonalizmem obsługują gości. Fantastyczne miejsce, chętnie tam wrócimy.
Szymon Ossowski napisał/a 22 lipca 2022 o 09:03
Jak do Zamościa to tylko pensjonat Myka. Super obsługa - Pani w recepcji która z uśmiechem wszystko wytłumaczy i załatwi jak coś trzeba. Przyjechaliśmy 2 rowerami z sakwami. Nie było problemów aby wjechać rowerami do srodka i zabrać windą na piętro. Pokój duży i przestronny z pełnym aneksem kuchennym i klimatyzacją, śniadania też bardzo dobre i co najbardziej na plus to mała ilość innych gości hotelowych, bo bardziej nazwałbym to hotelem **** niż pensjonatem. Ps. Polecam skorzystać z demona prędkości. Jak drugi rower dojeżdża na piętro to pierwszy rowerzysta zdąży na spokojnie się rozpakować i zrobić herbatę 😅. A w międzyczasie można poczytać co tam ciekawego na ścianie...
Jagoda napisał/a 9 stycznia 2022 o 19:22
Fantastyczny pensjonat, polecam z czystym sumieniem Bardzo czysto, pokój fantastyczny, udogodnienia bardzo fajne, wszystko w wysokim standardzie za niską cenę. Śniadania przepyszne, same smaczne produkty. Jest cicho, spokojnie, obsługa bardzo miła, jak dotąd najlepszy pensjonat, w jakim miałam okazję nocować.
Staszek z Krakowa napisał/a 23 października 2021 o 10:57
Cena jakość znakomita! Duży pokój z biurkami idealne do pracy, czy wysłania maila wieczorem. Czajnik z herbatą. Wygodne łóżko. Znakomite miejsce na stop w podróży służbowej. Duży parking. Działające Wi-Fi. Turbo winda 😉 Brak minusów
GRZEGORZ z BYDGOSZCZ napisał/a 5 października 2021 o 22:12
Chcąc spędzić ostatni tydzień wakacji w Zamościu i Roztoczańskim Parku Narodowym udało nam się załapać na ostatni wolny pokój w Pensjonacie - 25-27 sierpnia 2021. Nie będę powtarzał wpisów o wyposażeniu pokoju, czystości, wygodzie, śniadaniach itd. O poziomie Właścicieli Pensjonatu świadczy niezwykle troskliwa obsługa. Po prostu panuje tu duch artystyczny (taneczny), a nie tylko ekonomiczny (czyli pieniądz nie rządzi ). W przeddzień wyjazdu, przeczytałem w „sławetnej windzie”, że warto coś o niej napisać i zawalczyć o drobny poczęstunek. Rano złożyłem w recepcji 3 komentarze i śniadanko kończyłem w euforii - otrzymaliśmy w podziękowaniu na drogę butelkę wina z firmową naklejką Pensjonatu MYKA, a na dokładkę zaproszenie do kolejnej wizyty w bardzo promocyjnej cenie. I jak tu nie chwalić. Z oferty skorzystamy bo na te okolice potrzeba więcej czasu. Pozdrawiamy Właścicieli i cały Personel.