Pensjonat Myka

Umieść nowy wpis w Księdze gości

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 34.232.63.94.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
103 wpisy.
Bogusław Klimczuk z Zamość napisał/a 16 stycznia 2017 o 09:41
Studniówka Społeczniaka po raz 4. Wszystko bylo super!!! Dziękujemy:) 🙂
Beata Danielak-Skiba z Polska napisał/a 27 października 2016 o 11:00
Bardzo polecamy Pensjonat Myka:) współpraca z Panią Kingą przy organizacji wesela to sama przyjemność, dziękujemy za pomoc i ogromne zaangażowanie. Ponadto obsługa na najwyższym poziomie, piękna sala, pyszne jedzenie, pokoje dla gości w najwyższym standardzie:) weselni goście zachwyceni! było cudownie -dziękujemy !
Katarzyna Płonkowska z Zamość napisał/a 2 września 2016 o 19:02
Serdecznie polecam wszystkim to miejsce na organizację wesela, wszystko wyszło tak jak chcieliśmy, Pani Kinga, która jest bardzo miłą i pomocną osobą zadbała o każdy szczegół, pełen profesjonalizm. Lepszego miejsca na wesele nie mogliśmy wybrać 🙂 Goście też zadowoleni, jedzenie bardzo dobre, noclegi na najwyższym poziomie 🙂 Dziękujemy jeszcze raz 🙂
Artur z Polska napisał/a 21 sierpnia 2016 o 10:19
Znakomite miejsce do poznania miasta i okolicy. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Polecam szczególnie na lato ....obiekt jest klimatyzowany co przy panujących wysokich temperaturach dało miłe schronienie. Wyposażenie kuchni wystarczające na przygotowanie posiłków we własnym zakresie.
Andrzej z Polska napisał/a 11 sierpnia 2016 o 15:20
Nowy, przyjazny dla turystów ośrodek. Doskonała baza wypadowa. Pokoje prezentują wysoki standard - bardzo dobrze wyposażone. Są czyste, estetyczne i z klimatem. Obsługa SUPER! Polecam.
Andriks Berlanuks z Latvia napisał/a 14 lipca 2016 o 10:15
100% satisfied. Nice rooms, Nice service, Nice everything!!!
Ewa Dużyńska z Polska napisał/a 23 września 2015 o 18:07
My również dziękujemy za przygotowanie naszego wesela. Pensjonat bardzo podobał się wszystkim gościom, obsługa profesjonalna, jedzenie bardzo pyszne ! Nic dodać nic ująć będziemy Was polecać 😉
Deanna Hudson napisał/a 8 sierpnia 2015 o 12:35
Absolutely fantastic hotel and service. We stayed in this hotel when visiting for a wedding. The rooms were immaculate and modern. The staff were so friendly and helpful. If I were to visit Zamosc again I would definitely stay here thank you for a lovely experience!
Katarzyna Jop z Polska napisał/a 1 sierpnia 2015 o 17:05
Absolutnie polecam wszystkim, którzy chcą spokojnie spędzić choćby jedną noc w Zamościu. Wysoki standard pokoju na który składa się zarówno wyposażenie jak i ich czystość. Poza tym cisza, spokój i przede wszystkim przemiła obsługa. Godne polecenia.
Fabryka Zabawy z Zamość napisał/a 23 czerwca 2015 o 10:09
Mieliśmy przyjemność pracować u Państwa z fontanną czekoladową oraz koktajlową podczas urodzin uroczej Marty! Chylimy czoła przed p.Bartkiem, który świetnie sprawdzał się w roli animatora dla całkiem sporej grupy Milusińskich! Polecamy się na przyszłość zarówno na dziecięce urodziny, wesela jak i inne eventy 🙂 Pozdrawiamy a wszystkim szukającym miejsca na przyjęcie weselne bądź urodziny dziecka serdecznie polecamy