Pensjonat Myka

ZŁOTY SYLWESTER w Zamościu 2018/2019

ZŁOTY SYLWESTER w Zamościu”, to nasza kolejna taneczna impreza, na którą serdecznie zapraszamy. 

Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli, a które już kilka razy zaowocowało brakiem wolnych miejsc na naszych Balach Sylwestrowych. Dołożymy wszelkich starań, żeby i po tegorocznym Balu pozostały Państwu tylko miłe wspomnienia.

Dlaczego ZŁOTY SYLWESTER?

Naszą tradycją są imprezy tematyczne. Staramy się, żeby były one wyjątkowe. Żeby dostarczały unikalnych wrażeń i pozostawiały niezapomniane wspomnienia. W ostatnich latach bawiliśmy się na takich balach Sylwestrowych: „Od Bałtyku po Tatry”, „Hollywood Syllwester”, Hawajski Sylwester”. Staramy się zawsze dostosować do tematu wystrój sali balowej i muzykę, i jeśli to możliwe to także stronę kulinarną imprezy. Tegoroczny Bal Sylwestrowy organizujemy pod hasłem…„ZŁOTY SYLWESTER w Zamościu”. Nie mamy wątpliwości, że Państwa wspaniałe sylwestrowe kreacje ozdobione złotymi dodatkami lub wręcz w złotym kolorze sprawią, że poczujecie się Państwo naprawdę wyjątkowo. Tych, którzy zdecydują się powitać z nami Nowy Rok zapraszamy 31 grudnia 2018 o godz. 20.00.

Oprawa muzyczna na Złotym Balu Sylwestrowym

Jak Złoty Bal to tylko ZŁOTE PRZEBOJE polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej w wykonaniu Zespołu Krzysztofa Stopy KS BAND. Pragniemy zaznaczyć, że muzykę disco polo traktujemy tak jak pozostałe gatunki muzyczne i dlatego na naszym balu pojawi się co najwyżej tylko kilka wybranych utworów tego gatunku a bywa, że nie ma ich wcale. Poniżej kilka fotek z naszych poprzednich Balów Sylwestrowych. Więcej znajdziecie w galerii zdjęć.

Cena

W tym roku to 270 zł (ZŁOTYCH 🙂 od osoby przy rezerwacji potwierdzonej wpłatą do 10 grudnia 2018 r. i 320 zł od osoby po tym terminie.

W cenie Balu: konsumpcja (dania gorące i zimne, desery, ciasta, owoce, napoje, także alkoholowe-bez limitu), pokaz tańca oraz sylwestrowy 4-godzinny kurs Disco Foxa (tzw. dwa na jeden) o wartości 80 zł od osoby, obejmujący ok. 8-10 figur, tańca którym można znakomicie bawić się na Sylwestra i na każdej innej imprezie.

Już zwyczajem jest, że nauka tego bardzo praktycznego tańca poprzedza nasze bale (sylwestrowe, karnawałowe, andrzejkowe, itp. ) i będzie ona bezpłatna dla uczestników balu, ale z takiego kursu za odpłatnością mogą skorzystać także osoby nie planujące udziału w naszej imprezie. Polecamy go zatem wszystkim. Odpłatność za ten najbliższy kurs wynosi 80 zł od osoby. Kurs odbędzie się przy minimalnej ilości ośmiu zgłoszonych par do 15 grudnia 2018. (Terminy zajęć zostaną ustalone po 15 grudnia).

Sylwestrowe menu wkrótce… (poniżej dla orientacji menu z poprzedniego balu w 2017 roku):

Dania gorące serwowane:
Krem pomidorowy z imbirem i grzankami
Sznycle z indyka z sosem żurawinowym z ryżem i surówką z marchwi z jabłkiem i pomarańczą
 
Dania gorące w bemarach:
Papryka nadziewana mięsem i warzywami
Filet z kurczaka faszerowany pomidorem suszonym na caponacie z ananasem
Żeberka i golonki serwowane na kapuście
Łosoś w sosie koperkowym
Zupa meksykańska
 
Dania zimne na stołach i na bufecie:
Wybór mies pieczonych
Rolada marchewkowa
Szparagi w szynce parmeńskiej
Śliwki w boczku
Śledzie po hawajsku
Rolada serowa z serkiem topionym i pietruszką
Rolada szpinakowa
Pomidory z mozarellą
Krewetki na sałacie z figą
Deska serów
Rolada serowa z kurczakiem i pieczarkami
Sałatka hawajska z ananasem, szynką, kukurydzą
Złota bruschetta z pastą z makreli 
Filet z kurczaka w sosie morelowym
Szaszłyki owocowe 
 
Coś słodkiego: ciasta, desery… 
 
Napoje: napoje zimne (coca-cola, sprite, napoje i soki owocowe, woda mineralna gazowana i niegazowana) i gorące (kawa, herbata), wino białe i czerwone marki własnej, wódka, drink bar (alkohol bez limitu), lampka wina musującego na powitanie Nowego Roku.
 

Program sylwestrowego kursu tańca Disco Fox (zgłoszenia do 15 grudnia)

1-2 lekcja: krok podstawowy (trzy wersje), obrót partnerki, zmiana rąk za plecami, nawinięcie, wspólny obrót, 

3-4 lekcja: powtórzenie figur poznanych na lekcjach 1-2 i ok. 4-5 nowych figur w zależności od stopnia opanowania poprzednich, na przykład: obroty na zewnątrz, przygotowanie do dziury, podwójna ucieczka, obroty na zmianę.