Pensjonat Myka

Spot Radiowy

Dzień Otwarty – „Wesele 2013”

Jeżeli planujecie ślub i organizację wesela w 2013 lub 2014 roku, albo tylko chcecie zapoznać się z naszym nowym obiektem to zapraszamy Was do naszego pensjonatu przy ul. Starowiejskiej 25a w Zamościu (za Hurtownią kosmetyczną GAMA).

To obiekt wybudowany w 2012r., nowoczesny, w pełni klimatyzowany, z trzema salami różnej wielkości (największa na ponad 220 osób), oferujący 30 komfortowych miejsc noclegowych i co bardzo ważne, za cenę porównywalną a nawet mniejszą niż obiekty o znacznie niższym standardzie.

Jeżeli zainteresowała Was nasza oferta lub chcecie po prostu przyjść i zapoznać się z tym, co oferujemy w naszym Pensjonacie, odwiedźcie nas 18 listopada 2012 w godz. 17.00-20.00. Pokażemy Wam nasze sale i pokoje, zaprezentujemy wygląd stołów, pokażemy zastawę i poczęstujemy kilkoma weselnymi potrawami.

Podczas tej wizyty zapoznacie się także z ofertą innych firm i osób, zajmujących się organizacją i obsługą ślubów i wesel, takich jak:

fotografia i video :

„Fotografia Ślubna Maciej Repecki”,

„Foto GT”-Grodzka 12, Nowy Rynek 17,

„Delta Pix”,

Patrycja i Rafał Franczak

fryzjer:

„Świat Fryzur”-Św. Piątka 34a,

kosmetyczka:

„Instytut piękna Magdalena Małecka-Taras”-Św. Piątka 34a,

florysta:

„Kwiaciarnia Piotr Marzec”

dekorator sal weselnych:

„Inspiracje” Ewa Machajska

inne:

„MKM” Marcin Kozyra Szkolenia Kelnerów.

Gwarantujemy Wam minimum 1000zł rabatu, jeśli zdecydujecie się na organizację przyjęcia u nas w 2013 lub 2014r. a odwiedzicie nas właśnie 18-go listopada. Poświęcicie nam kilkadziesiąt minut, nic nie możecie stracić, a ile możecie zyskać przekonajcie się sami. Na pewno co najmniej 1000zł, nową jakość i… nasz profesjonalizm, a imprezy organizujemy od 20-stu lat.