Pensjonat Myka

SYLWESTER POD GWIAZDAMI

„SYLWESTER POD GWIAZDAMI” W Zamościu, to nasza kolejna taneczna impreza, na którą serdecznie zapraszamy. 

Dlaczego SYLWESTER POD GWIAZDAMI?

Naszą tradycją są imprezy tematyczne. Staramy się, żeby były one wyjątkowe. Żeby dostarczały unikalnych wrażeń i pozostawiały niezapomniane wspomnienia. W ostatnich latach bawiliśmy się na takich balach Sylwestrowych: „Od Bałtyku po Tatry”, „Hollywood Syllwester”, „Hawajski Sylwester”, „Złoty Sylwester”, „Sylwester z wachlarzem”, „Neonowy Sylwester”. 

Tegoroczny Bal Sylwestrowy organizujemy pod hasłem…„SYLWESTER POD GWIAZDAMI”. Tych, którzy zdecydują się powitać z nami Nowy Rok zapraszamy 31 grudnia 2023 o godz. 20.00 do Pensjonatu MYKA*** w Zamościu.

Oprawa muzyczna na Balu 

Tegoroczną oprawę muzyczną Balu powierzyliśmy Zespołowi „Tango”. Na „SYLWESTRZE POD GWIAZDAMI” będziemy się bawili do znanych i lubianych przebojów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Sięgniemy do starszych hitów, ale potańczymy również do muzycznych nowości. Pragniemy zaznaczyć jednak, że na na naszych balach nie gramy disco polo. Poniżej kilka fotek z naszych poprzednich Balów Sylwestrowych. Więcej znajdziecie w galerii zdjęć.

Cena

W tym roku to 340 zł od osoby.

W cenie Balu: konsumpcja (dania gorące i zimne, desery, ciasta, owoce, napoje, także alkoholowe-bez limitu)

Sylwestrowe menu 2023 (szczegółowe menu wkrótce)

4 dania gorące serwowane
8 przystawek
2-3 sałatki 
3 dania gorące na bufecie
słodkości na bufecie: ciasta, desery, owoce… 
 
Napoje: napoje zimne (coca-cola, sprite, napoje i soki owocowe, woda mineralna gazowana i niegazowana) i gorące (kawa, herbata), wytrawne wino białe i czerwone marki własnej, półsłodkie i słodkie wina Winiarni Zamojskiej, wódka (alkohol bez limitu), lampka wina musującego na powitanie Nowego Roku.