Pensjonat Myka

Halloween Party

„HALLOWEEN PARTY”, pod takim hasłem rozpoczniemy tegoroczny sezon taneczny dla dorosłych.

Zapraszamy wszystkich naszych dorosłych uczniów, którzy pomimo mrocznego klimatu, chcą bawić się dobrze i wesoło jak na każdej innej tanecznej imprezie.

Kiedy i gdzie?

Zapraszamy tym razem w sobotę 29 października 2022 o godzinie 19.00 do naszej mrocznej sali przy ul. Starowiejskiej 25A w Zamościu. Koszt udziału w imprezie to 190zł od osoby.

Pamiętajcie o obowiązkowym dostosowaniu stroju. Jak zawsze liczymy na Waszą inwencję twórczą a na imprezie na dobre humory.

Chociaż to impreza rozpoczynająca sezon taneczny to pamiętajcie, że może w niej wziąć udział każdy, nie tylko nasi obecni uczniowie. Bardzo serdecznie zapraszamy i naszych byłych uczniów, ale także znajomych, którzy nie byli i nie są naszymi uczniami oraz wszystkich, którzy chcieliby pobawić się podczas „HALLOWEEN PARTY” w naszym gronie i przenieść się na kilka godzin do, nie tylko „mrocznego”, ale często też rozbawionego świata duchów, wampirów, wiedźm i innych straszydeł.

Gwarantujemy szaloną zabawę zapewniając smaczne potrawy i alkohol bez limitu.

Menu wkrótce…

Muzycznie jak to zwykle u nas, kiedy sami zapewniamy obsługę muzyczną będziemy przeplatali utwory z czasów dawnych z muzyką tańców towarzyskich, salsą i współczesną muzyką rozrywkową. Tradycyjnie nie będzie jednak disco polo.

Mamy nadzieję, że niczego Wam nie zabraknie i że będzie to kolejna taneczna impreza, którą będziemy długo i tylko mile wspominali 🙂