Pensjonat Myka

Facebook

baner_pion_ognisko_1_1300

W majowy sobotni wieczór  4 maja 2013 zapraszamy Was na spotkanie przy ognisku (lub grillu, a może przy jednym i drugim) przy naszym pensjonacie.

Jeżeli nie macie wyjazdowych planów na długi weekend to mamy nadzieję, że chętnie spędzicie czas przy ognisku, w sympatycznym gronie znajomych i mając też możliwość poznania nowych osób. Jeżeli okaże się, że spodoba się Wam taki sposób spędzenia odrobiny wolnego czasu, to możliwe, że podczas najbliższych miesięcy powtórzymy ten pomysł, by przy ognisku posiedzieć, pobawić się, pośmiać, może pośpiewać, bo przecież nie samym tańcem człowiek żyje. Oczywiście  nie wykluczamy też tańca, jeśli będziecie mieli na niego ochotę, np. do rytmów muzyki biesiadnej, czy rozrywkowej.

Ognisko rozpoczynamy o godz. 18.00 i przewidujemy bogatą konsumpcję potraw pieczonych w ognisku lub grillowanych. Będziemy degustować mięsa, ryby i warzywa, będą dodatki i napoje, także alkohol (wódka, wino białe i czerwone i oczywiście zimne piwo) i wszystko bez limitu.

Zamówiliśmy też znakomitą pogodę, która nawet gdyby zamówienie nie zostało zrealizowane, to nie może nam zupełnie popsuć planów, gdyż w najgorszym wypadku ognisko rozpalimy …. w sali a potrawy zgrillujemy. Będzie więc na pewno wesoło, sympatycznie i niemal rodzinnie, będziecie z nami?

Cena za ognisko z bogatą konsumpcją i alkoholem bez limitu to 7ozł od osoby przy rezerwacji w recepcji pensjonatu do 27 kwietnia 2013 (po tym terminie 80zł od osoby).

Polecamy i zapraszamy.

I pamiętajcie, że jak zwykle u nas na imprezach obowiązują stroje wieczorowe… (żartowałem…)