Pensjonat Myka

baner_pion_karaoke_2_1500Cykl wieczornych spotkań pod wspólnym tytułem „Śpiewać każdy może” to nasza propozycja na piątkowe lub sobotnie wieczory, które według nas można spędzić w sympatycznym gronie znajomych lub poznać nowe osoby, bawiąc się wspólnie śpiewem i słuchaniem muzyki. Jeżeli spodoba się Wam taki sposób spędzenia wolnego czasu to bez wątpienia będzie to dla nas zachętą do organizacji kolejnych.

Zapraszamy zatem na najbliższy taki wieczór z karaoke, który odbędzie się 23 marca 2013 r. od godz. 19.00. Przypominamy, że tradycyjnie u nas premiujemy tych, którzy dokonują wcześniejszych rezerwacji miejsc i dlatego przy rezerwacji miejsc (w recepcji pensjonatu) do 18 marca wstęp wynosi 10zł od osoby a w drugim (najczęściej tydzień przed imprezą) 20zł od osoby.

Podczas wieczoru rozrywki polecamy konsumpcję a’la carte serwując dania mięsne, ryby, pizzę, sałatki, desery, itp. jednak przypominamy, że u nas istnieje możliwość zamówienia niemal dowolnej potrawy, jeżeli skontaktujecie się Państwo z naszą recepcją i złożycie zamówienie do czwartku przed imprezą.

Zapraszamy mając nadzieję, że będzie to dla Was sympatyczny i atrakcyjny wieczór.